категорії: блоґ-запис

Альбом Cynocephaly – электрический пес

теґи: Ви ще не чули?, електроніка, новий альбом

 Отож, соратники, настав час звернути Ваші погляди в бік маловідомої української електроніки. 

Ситуація з представниками цієї сцени в нашій країні ще сумніша ніж у випадку гітарного інді. Музиканти грають переважно для знайомих, випускають релізи на нетлейблах, а на ластефемі в таких музикантів інколи більше сотні слухачів.

Реліз тернопільського нетлейблу Pincet називається Cynocephaly, це така-собі вінегрет-збірка шістьох авторів в стилях dubstep та idm, і ось що про нього пишуть самі упорядники в анотації: 

 

Про кінокефалів (песиголовців) існувало багато різних думок. Їх описували, і як кровожерних монстрів, і як богів. Ними лякали дітей і одночасно їх оспівували. Така суперечливість описів свідчила, що цей плід уяви людей виражав їхні страхи та їхню неготовність сприймати нові та незнайомі їм явища.

В схожому становищі перебувають українські експериментальні музиканти: їхня музика – лякає, підходи – незвичні, аудиторія продовжує бути невизначеною і ніяк не може сформуватися.

Від себе додам що по якості треків реліз не надто рівний, є й прохідні моменти, особливо тоді коли замість мелодики автори розважаються зі звуками та семплами. 

Ось для ознайомлення трек Cidade de Deus київського проекту Heinali, він там іде четвертим і мені сподобався найбільше.

Весь реліз можна вільно завантажити на сторінці лейблу, там також є детальна інформація про виконавців.

Сподіваюся що пуляризація такої музики призведе до того що таку електроніку наживо можна буде почути частіше ніж один раз на рік в рамках Квітну-фесту.