категорії: блоґ-запис

Green Grey на MTV ЕМА 2009 -- сумно, сумно аж за край

теґи: Green Grey, MTV EMA, думки з приводу, планетарний сором

Ну от, шановні соратнийки, чергові новини української поп-музики видавлюють на лиці незрозумілу іронічну посмушку. Green Grey їдуть в Берлін де представлятимуть Україну на врученні MTV EMA 2009. І можна було б тішитися, замовляти салюти та наливати всім сусідам по 100 (десь так само як після фінального свистка в суботньому матчі в Дніпропетровську), якби не кілька "але".

 

Green Grey на таких дефілядах міг би виглядати дуже круто і адекватно на піку свого розвитку (це десь було в 97-98). Тоді коли Мурік і Дизель показали що можна грати живі концерти з вертушкою на сцені, тоді коли накрутили жирний гітарний звук на своїх примочках, тоді коли одними з перших в СНГ почали грати альтернативу русскому року. І от в другій половині 90-тих на подібному збіговиську, типу вручення премій MTV, Green Grey виглядали б пристойно. Уявіть собі лише ситуацію, коли гурт вийде на сцену і відіграє, швидше за все, Тот День, мені вже смішно.

Але найсумніше в цій ситуації те, що канал MTV–Ukraine намагається всіх переконати що все це реальний стан речей, і що гурт Green Grey на момент жовтня 2009-року це краще що в нас є. Дивує недалекоглядність чи недолугість програмних директорів, чи хто там вирішує в них такі питання, які не можуть роззути очі і побачити сучасні європейські-світові тенденції. Чому на фоні всього цього планетарного шуму навколо La Roux, Lady Gaga та інших епатажних жіночок з мікрофоном, в Берлін не відправили KAMON!!! ?

Ага ну і невеличке Radio Nostalgic. Слухаємо, згадуємо як воно все було круто дванадцять років тому, (на 3:08 так і взагалі угар) аби зрозуміти що в фіналі нульових це вже позавчорашній день.